O spoločnosti

Odhaľte kvalitnú a poctivú prácu, produkty najvyššej kvality, individuálny prístup a naplňte svoje predstavy.

Špecializujeme sa na výrobu čalúneného nábytku. Našim najširším sortimentom sú postele. Nájdete tu najmodernejśie čalúnené kúsky, tradičné postele, ale hlavne unikátny a neopakovateľný dizajn. V našom katalógu s istotou nájdete pohovku, ktorá naplní Vaše predstavy alebo Vás prinajmenšom inšpiruje. Ponúkame Vám rôzne druhy kvalitných matracov a roštov, na ktorýh budete s radosťou zaspávať.

FLINE je výrobca a predajca zároveň, znamená to, že u nás nájdete len prvotriedne výrobky za najnižšie možné ceny

V našich výrobkoch je pretavená poctivá práca, tvorivosť, sila a krásy regiónov Liptova a Oravy. Sme rodinný podnik poskytujúci nadštandardné služby už 30 rokov.

Počas tohto obdobia sme nadobudli neoceniteľné skúsenosti, ktoré sú základom toho, aby sme Vám poskytli individuálne služby a uspokojili Vaše najnáročnejšie požiadavky a predstavy. V súčasnosti sú naše výrobky žiadané po celom Slovensku, kde spolupracujeme s viac ako 50 predajcami. Náš výrobný program je stavaný pre zákazníka, ktorý hľadá niečo iné ako veľkosériovo vyrábané výrobky a marketový nábytok.

Zakladateľ a majiteľ firmu založil v roku 1993 na základe dlhoročných skúseností vo výrobe, obchode a vývoji. Odvtedy s manželkou, spolupracovníkmi a rodinou spoločnosť vyrába, tvorí nové výrobky a slúži zákazníkom po celom Slovensku.

Referencie
“Kvalita - Dostupnosť - Elegancia”

Newsletter

Top